O nás

Stavební firma DRUP


Naše firma se zabývá převážně realizací staveb a obchodem se stavebním materiálem. Mezi další naše aktivity patří prodej nafty, mytí vozidel, doprava vozy Avia, LIAZ, Multicar, Tatra.

Profil firmy

Firma vznikla v roce 1990 jako malá provozovna, která se zabývala drobnými opravami staveb. Během několika let úspěšné práce se rozrostla na firmu se 60-ti zaměstnanci. Náš podnikatelský záměr se tak zcela rozšířil. Firma se rozdělila na stavební výrobu a prodej stavebního materiálu.

Stavební výroba

Realizace staveb na klíč, rekonstrukce, sádrokartonářské práce, práce obkladačské, instalatérské, malířské, tesařské, podlahářské. V naší nové truhlářské dílně provádíme zakázkovou výrobu vchodových dveří, schodišť, altánů a pod.
Dále provádíme pokládky zámkových dlažeb včetně terénních úprav UNC, výkopové práce - bagrtraktor Komatsu.
Kompletnost našich služeb můžeme též dokladovat velkým výběrem stavebních materiálu v naší prodejně.

Prodej

Pilíř našeho prodeje tvoří široký výběr obkladů a dlažeb RAKO, PARADYZ, EGRES, CERRAD. Koupelnový program je doplněn nabídkou sanitárního zboží RAVAK, ROLTECHNIK, TEIKO.

Od 1.4. 2011 je v naší prodejně prezentováno 39 vzorových koupelen.

Lze u nás koupit cement, unimalt, stavební směsi firmy SALITH, asfaltové pásy charBIT, sádrokartony KNAUF, dveře MASONITE, střešní okna FAKRO, VELUX, půdní schody FAKRO, stavební chemii firmy BOTAMENT, Den Braven.
Rozšířili jsme se o prodej nářadí.
Zdarma provádíme poradenskou službu, cenovou kalkulaci.
Pomáháme našim zákazníkům financovat plány spojené s bydlením bez potřebné hotovosti pomocí služby České spořitelny SPOROSERVIS.

Truhlářství

Projekce a výroba interiérů. Prodejna nářadí.

Zdarma provádíme poradenskou službu, cenovou kalkulaci.
Pomáháme našim zákazníkům financovat plány spojené s bydlením bez potřebné hotovosti pomocí služby České spořitelny SPOROSERVIS.
Možnost zajištění hypotečních úvěrů.

Vyhledávání